Podziękowanie za bycie na pogrzebie

Przykładowe podziękowania dla osób przybyłych na pogrzeb, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Szanowni Państwo,

Chciałbym złożyć najserdeczniejsze podziękowanie wszystkim, którzy wzięli udział w pogrzebie mojego ukochanego [imię zmarłej/zmarłego]. Wasza obecność i wsparcie w tym trudnym dla mnie czasie było nieocenione i niezmiernie mnie wzruszyło.

Dziękuję, że podzieliliście ze mną smutek i pomogliście uczcić pamięć [imię zmarłej/zmarłego]. Wasze kondolencje, gesty życzliwości oraz słowa wsparcia okazały się dla mnie wielkim źródłem siły i pocieszenia.

Chciałbym także wyrazić swoją wdzięczność wobec tych, którzy wnieśli swój wkład w organizację ceremonii pogrzebowej. Dziękuję kapłanowi za piękne i pocieszające słowa, a także osobom odpowiedzialnym za przygotowanie i dekorację kościoła/cmentarza.

Nie jestem w stanie wymienić każdej osoby indywidualnie, ale proszę uwierzcie, że każde przyjacielskie spojrzenie, uścisk dłoni czy ciepłe słowo zostanie na zawsze w moim sercu. Wasza obecność sprawiła, że moje obciążone smutkiem serce poczuło odrobinę ulgi.

Jeszcze raz pragnę podziękować wszystkim, którzy poświęcili swój czas, aby być obecni na pogrzebie [imię zmarłej/zmarłego]. W tych trudnych chwilach wasze wsparcie było bezcenne i doceniam je ogromnie.

Z wyrazami wdzięczności,
[Twoje imię]

Podobne podziękowania