Podziękowanie za chrzest

Przykładowe podziękowanie, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania za chrzest gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Szanowni Goście,

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim za obecność i zaangażowanie w ten wyjątkowy dzień – chrzest naszego ukochanego dziecka. Byliśmy niezmiernie wzruszeni i zaszczyceni Waszą obecnością, która wypełniła nasze serca radością i wdzięcznością.

Dziękujemy Rodzicom Chrzestnym, którzy przyjęli zaszczytne zadanie opieki duchowej nad naszym dzieckiem. Wasza obecność i obietnica wsparcia są dla nas niezwykle ważne. Dziękujemy za Waszą miłość, troskę i gotowość do dzielenia się swoją wiarą, aby nasze dziecko mogło rosnąć w bliskości z Bogiem.

Składamy również serdeczne podziękowania wszystkim naszym bliskim i przyjaciołom, którzy przybyli, aby podzielić się z nami tym pięknym dniem. Wasza miłość, wsparcie i błogosławieństwa są dla nas bezcenne. Cieszymy się, że mogliśmy dzielić tę radosną chwilę z Wami.

Chcielibyśmy również wyrazić naszą wdzięczność księdzu, który przewodniczył ceremonii chrztu. Dziękujemy za Twoje słowa mądrości, modlitwy i zaangażowanie, które uczyniły tę uroczystość jeszcze bardziej wyjątkową. Twoja obecność i posługa duchowa napawa nas pokorą i głębokim szacunkiem.

Na koniec, chcemy podziękować naszej rodzinie, która była naszym niezastąpionym wsparciem na każdym kroku. Dziękujemy za Waszą miłość, poświęcenie i wsparcie, które przyczyniają się do szczęścia naszego dziecka. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za to, że jesteście z nami w każdym momencie naszego życia.

Nasz dzień chrztu był wyjątkowy i niezapomniany dzięki Waszej obecności i życzliwości. Dziękujemy za to, że staliście się częścią tego ważnego etapu w życiu naszego dziecka. Cieszymy się, że nasza rodzina jest otoczona tak wspaniałymi ludźmi.

Z głęboką wdzięcznością i serdecznymi pozdrowieniami,

[Imię i nazwisko Rodziców]

Podobne podziękowania