Podziękowanie za czytanie bajek

Przykładowe podziękowania, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania za czytanie bajek gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Drodzy Czytelnicy,

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za to, że poświęciliście swój czas na czytanie naszych bajek. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że mogliśmy dzielić się z Wami naszymi opowieściami i że mogliśmy Was zainspirować, rozbawić i poruszyć Wasze serca.

Nasza pasja do pisania bajek ma swoje źródło w naszym dzieciństwie, kiedy to sami byliśmy czytelnikami i kiedy to nasze wyobraźnie ożywały przy każdej historii. Teraz chcemy dzielić się tą pasją z Wami i nadal inspirować kolejne pokolenia do czytania i tworzenia.

Nasze bajki są zainspirowane różnymi tematami, takimi jak przyjaźń, rodzina, miłość, przygoda i wiele innych. Chcemy pokazać, że każde z tych tematów ma swoje znaczenie i że każde z nich może wpłynąć na nasze życie w pozytywny sposób.

Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować za to, że byliście z nami i za to, że dajecie nam siłę i motywację do pisania dalszych historii. Bez Was, nasze bajki nie miałyby sensu. Mamy nadzieję, że dalej będziemy mogli dzielić się z Wami naszą pasją i że dalej będziemy mogli Was zainspirować.

Z poważaniem,

Zespół autorów bajek

Podobne podziękowania