Podziękowanie za czytanie dzieciom w przedszkolu

Przykładowe podziękowania za czytanie dzieciom, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania w przedszkolu, gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Szanowni Przedszkolacy,

Chciałabym z całego serca podziękować za możliwość czytania wam w przedszkolu. To był niezwykły i radosny czas spędzony z wami, a wasza entuzjastyczna reakcja i zaangażowanie były niesamowite.

Dziękuję, że byliście tak uważni i ciekawi podczas czytania. Wasze uśmiechy i radosne okrzyki były dla mnie największą nagrodą. Widzieć wasze twarze pełne zachwytu i zainteresowania przy każdej nowej przygodzie, którą odkrywaliśmy w książkach, było dla mnie niezwykle inspirujące.

Pragnę również podziękować nauczycielom i personelowi przedszkola za ich cierpliwość, wsparcie i zaangażowanie podczas organizacji tych czytań. Wasza praca i oddanie dla dzieci są nieocenione.

Czytanie jest nie tylko wspaniałą rozrywką, ale także ważnym narzędziem rozwoju i uczenia się. Dzięki wam mogłam być częścią tego procesu, pomagając wzbogacać wasze wyobraźnie, rozwijać umiejętności językowe i wprowadzać was w niezwykłe światy książek.

Jeszcze raz dziękuję za możliwość spędzenia czasu z wami i dzielenie się przygodami z literatury. Wasza radość i entuzjazm są dla mnie niezwykle cenne. Mam nadzieję, że czytanie stanie się dla was nieodłączną częścią waszego życia i będziecie cieszyć się tym magicznym światem literatury przez wiele lat.

Z wyrazami szacunku,
[Twoje imię]

Podobne podziękowania