Podziękowanie za darowiznę

Drodzy Państwo.
Tak mało jest na tym świecie szczodrych i współczujących ludzi. Na szczęście nasza placówka miała przyjemność zetknąć się z Pańską firmą. Z jej pomocą możemy dalej funkcjonować i zapewniać naszym podopiecznym minimum opieki i pomocy po godzinach spędzanych w szkole.

Nasza placówka może teraz spokojnie opiekować się dziećmi i pomagać im w wypełnianiu ich szkolnych obowiązków. Stało się tak dzięki Pańskiej darowiźnie. Dzięki niej mogliśmy zakupić dodatkowe pomoce szkolne i zapewnić miejsce dla kilkorga dzieci, które również potrzebowały pomocy, a ich rodziców nie stać jest na płatne korepetycje. Dzięki Pana pomocy nasi wolontariusze mogą pomagać w odrabianiu lekcji jeszcze większej liczbie dzieci i w dużo lepszych warunkach.

Chcemy Panu naprawdę gorąco podziękować. Pański wkład w rozwój naszej placówki jest ogromny, a korzyści z niego będą naprawdę duże. Proszę więc przyjąć nasze wyrazy wdzięczności. Bez Pana nasza placówka najprawdopodobniej przestałaby istnieć. Teraz możemy działać dalej i pomagać tym, którzy tego naprawdę potrzebują. Jest Pan naszym prawdziwym bohaterem.
Jeszcze raz dziękujemy za pomoc i okazaną nam szczodrość.

Podobne podziękowania