Podziękowanie za darowiznę dla szkoły

Przykładowe podziękowania, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania za darowiznę dla szkoły, gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Szanowni Darczyńcy,

Z wielkim wdzięcznością i radością chcielibyśmy przekazać nasze najserdeczniejsze podziękowania za Waszą hojną darowiznę dla naszej szkoły. Wasze wsparcie ma ogromne znaczenie dla naszej społeczności szkolnej i przyczynia się do stworzenia lepszych warunków edukacyjnych dla naszych uczniów.

Wasza darowizna pomoże nam zrealizować wiele ważnych inicjatyw, które wpłyną na rozwój i wzrost naszych uczniów. Dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie ulepszyć nasze programy edukacyjne, zapewnić nowoczesne materiały dydaktyczne, zorganizować interesujące warsztaty i wydarzenia, które poszerzą horyzonty naszych uczniów.

Jest nam niezmiernie wdzięczne, że zechcieliście podzielić się z nami swoim czasem, energią i zasobami. Wasza hojność i oddanie dla naszej szkoły są inspirujące i wzruszające. Dzięki Wam, nasza społeczność może naprawdę osiągnąć wyższe cele i stawić czoła wyzwaniom.

Raz jeszcze, wyrażamy naszą głęboką wdzięczność za Waszą darowiznę i za to, że wierzyć w naszą misję edukacyjną. Wasze wsparcie przyczynia się do naszego sukcesu jako szkoły i daje nam siłę do kontynuowania naszej misji. Obiecujemy, że wykorzystamy każdą część Waszej darowizny w sposób odpowiedzialny i efektywny.

Dziękujemy za Waszą hojność, za Waszą wiarę w naszą szkołę i za to, że jesteście naszymi partnerami w edukacji. Doceniamy Wasze dobroć i życzliwość.

Z wyrazami szacunku,

[Imię i nazwisko]
[Dyrektor/Dyrektorka szkoły]
[Szkoła]

Podobne podziękowania