Podziękowanie za dary

Przykładowe podziękowania, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania za dary, gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Chciałbym serdecznie podziękować za wszystkie wspaniałe dary, które otrzymałem od Was podczas ostatniego spotkania. Byłem naprawdę zaskoczony i głęboko wzruszony Waszą hojnością i troską. Każdy z Was wybrał coś, co sprawiło, że poczułem się wyjątkowy i doceniony.

Wiedziałem, że mam wyjątkowych przyjaciół i rodzinę, ale Wasza hojność zdecydowanie przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Dzięki Wam, teraz mogę cieszyć się zestawem kieliszków do wina, który z pewnością zostanie odpowiednio użyty już w najbliższy weekend. A te książki, które dostałem, po prostu nie mogę się doczekać, aby zacząć je czytać. Oczywiście, po degustacji wina!

… ciąg dalszy tekstu podziękowania poniżej …

Każdy prezent był wyjątkowy i miał swoje specjalne miejsce w moim sercu. Uświadomiłem sobie, że mam szczęście być otoczonym przez tak wspaniałych ludzi, którzy znają mnie tak dobrze. Nawet te skarpetki z zabawnymi wzorami, które otrzymałem, sprawiły, że uśmiechnąłem się od ucha do ucha.

Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć Was wszystkich znowu i spędzić razem kolejne niezapomniane chwile. Aż do tego czasu, będę cieszyć się każdym prezentem, przypominając sobie o cieple i miłości, którą od Was otrzymałem.

Z całego serca dziękuję i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć Was znowu.

Z serdecznymi podziękowaniami,

Podobne podziękowania