Podziękowanie za gościnność

Przykładowe podziękowania, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania za gościnność, gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Drogi/droga [Imię],

Chciałbym złożyć serdeczne podziękowania za gościnność, którą okazałeś/okazałaś podczas mojej wizyty u Ciebie. Byłem/łam naprawdę mile zaskoczony/a i wdzięczny/a za to, jak serdecznie mnie przyjąłeś/przyjęłaś i jak dbałeś/dbałaś o moje wygody.

Twoja gościnność i troska sprawiły, że czułem/czułam się jak w domu, mimo że byłem/będąc z dala od swojego własnego miejsca. Twój ciepły uśmiech, gotowość do pomocy i otwarte drzwi zrobiły na mnie ogromne wrażenie.

Nie tylko zapewniłeś/zapewniłaś mi komfortowe miejsce do odpoczynku, ale również zatroszczyłeś/zatroszczyłaś się o moje potrzeby, dostarczając informacji, wskazówek i rekomendacji dotyczących okolicy. Twoje gościnne gesty i życzliwość sprawiły, że moja wizyta była jeszcze bardziej przyjemna i niezapomniana.

Jestem wdzięczny/wdzięczna za to, że otworzyłeś/otworzyłaś mi drzwi swojego domu i pozwoliłeś/pozwoliłaś mi doświadczyć takiej ciepłej atmosfery. Twoja hojność i gościnność są niezwykłe i zasługują na najwyższe pochwały.

Dziękuję jeszcze raz za wszystko, co zrobiłeś/zrobiłaś, aby moja wizyta była wyjątkowa. Doceniam Twoją życzliwość i serdeczność. Mam nadzieję, że wkrótce będę/możemy mieć okazję odwdzięczyć się i gościć Ciebie w równie przyjazny sposób.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
[Twoje imię]

Podobne podziękowania