Podziękowanie za informację

Przykładowe podziękowania, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania za informację, gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Szanowna Pani/Szanowny Panie [imię],

Chciałbym złożyć serdeczne podziękowania za udzielenie mi cennej informacji. Twoja życzliwość i chęć pomocy naprawdę przerosły moje oczekiwania.

Dzięki Twojej wiedzy i zaangażowaniu, byłem w stanie zdobyć potrzebną informację, której poszukiwałem/poszukiwałam. Twoje szczegółowe wyjaśnienie i troska o to, aby odpowiedzieć na wszystkie moje pytania, były nieocenione.

Cieszę się, że mogłem/mogłam polegać na Tobie jako źródle wiarygodnych informacji. Twoja profesjonalność i gotowość do dzielenia się swoją wiedzą są godne podziwu.

Nie tylko pomogłeś/pomogłaś mi rozwiązać moje wątpliwości, ale również rozszerzyłeś/rozszerzyłaś moje horyzonty w danej dziedzinie. Doceniam Twój czas i wysiłek, jakie poświęciłeś/poświęciłaś, aby mi pomóc.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za udzielenie mi informacji. Twoja życzliwość i pomoc są nieocenione. W razie potrzeby będę pamiętać o Twojej hojności i gotowości do pomocy.

Z głębokim szacunkiem,

[Twoje imię]

Podobne podziękowania