Podziękowanie za intencje mszalne

Przykładowe podziękowania, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania za intencje mszalne, gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Szanowny Księże [imię],

Chciałbym złożyć serdeczne podziękowania za włączenie moich intencji w modlitwy podczas Mszy Świętej. Doceniam Twoje uprzejme gesty i modlitwy w mojej intencji.

Twoja gotowość do modlitwy za innych i wspierania naszych potrzeb duchowych jest niezwykle pocieszająca. Wiem, że Twoje modlitwy są odzwierciedleniem Twojego oddania i miłości do Boga oraz zrozumienia dla naszych trudności i pragnień.

Czuję się niezwykle pocieszony/pocieszona i podbudowany/podbudowana wiedzą, że mam Ciebie jako duszpasterza, który nie tylko celebruje Mszę Świętą, ale także pamięta o naszych indywidualnych potrzebach i intencjach.

Twoja modlitwa dodaje mi siły i nadziei, a ufam, że jesteś pośrednikiem między mną a Bogiem, przekazując moje pragnienia i prośby do Niego.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za Twoje modlitwy w mojej intencji. Jestem ogromnie wdzięczny/wdzięczna za Twoje duszpasterskie zaangażowanie i troskę o dobro naszych dusz. Niech Bóg obficie błogosławi Ci za Twoją hojność i oddanie.

Z głębokim szacunkiem,

[Twoje imię]

Podobne podziękowania