Podziękowanie za komunię

Wzór podziękowania gościom z udział w komunii.

Drodzy Rodzina i Przyjaciele,

Z wielką radością i serdecznym uśmiechem na twarzy chcemy Wam podziękować za wspólne świętowanie uroczystości Pierwszej Komunii Świętej naszego ukochanego [imię dziecka]. Wasza obecność dopełniła tej pięknej ceremonii, a wspólnie spędzony czas uczynił ten dzień niezapomnianym.

Kto by pomyślał, że słodka, niewinna twarz naszego dziecka, otoczona aureolą komunijnej bieli, może być tłem dla tak barwnego towarzystwa? Wasze uśmiechy, ciepłe słowa i serdeczne gesty sprawiły, że ten dzień na zawsze zostanie w naszych sercach.

Dziękujemy Wam za wszystkie przemyślane prezenty, które z pewnością będą służyły [imię dziecka] na jego duchowej ścieżce. A ileż to radości sprawiły nam Wasze życzenia! Były niczym delikatne kwiaty w komunijnym bukiecie naszych wspomnień.

Nie mogliśmy sobie wyobrazić lepszego towarzystwa na to wyjątkowe wydarzenie. Wasza obecność była najcenniejszym darem, jaki mogliśmy otrzymać. A te śmiechy, które razem podzieliliśmy, to prawdziwe błogosławieństwo! Czyż nie są to najlepsze momenty, kiedy można poczuć się jak w wielkiej, szczęśliwej rodzinie?

Mamy nadzieję, że również Wy mieliście okazję poczuć magię tego dnia i z niecierpliwością czekamy na kolejne chwile, które będziemy mogli spędzić razem. Aż trudno uwierzyć, że za rok znów będziemy mieli okazję do wspólnego świętowania… ale o tym później!

Z serdecznymi pozdrowieniami i ogromnym uznaniem,

Podobne podziękowania