Podziękowanie za kondolencje

Przykładowe podziękowania, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania za kondolencje, gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Szanowni Współczujący,

Chciałbym z całego serca podziękować Wam za kondolencje, które złożyliście w tak trudnym dla mnie czasie. Wasze słowa wsparcia, życzliwość i współczucie przyniosły mi ulgę i poczucie wsparcia w tym okresie żałoby.

Doceniam Waszą obecność, zarówno fizyczną, jak i emocjonalną, gdy byłem w najtrudniejszych chwilach. Wasze współczujące gesty, ciepłe uściski i słowa otuchy dały mi poczucie, że nie jestem sam i że mam przy sobie ludzi, którzy się troszczą.

Wasze kondolencje, zarówno te wypowiedziane osobiście, jak i te napisane w kartkach, e-mailach czy wiadomościach, przyniosły mi wiele pociechy. Było to dla mnie ważne wsparcie emocjonalne, które pomogło mi przejść przez ten trudny okres.

Dziękuję Wam za to, że byliście tam dla mnie, słuchaliście i oferowaliście swoje ramiona do pocieszenia. Wasze słowa o moim bliskim, który odszedł, były pełne szacunku i pamięci o jego życiu, co jest dla mnie niezmiernie ważne.

W tych trudnych czasach widzę, jak wielka jest siła wspólnoty i jak ważne jest mieć tak wspaniałych ludzi jak Wy w swoim życiu. Wasze kondolencje pomogły mi poczuć się otoczonym miłością i zrozumieniem.

Jeszcze raz chciałbym wyrazić moją głęboką wdzięczność za Wasze wsparcie i kondolencje. Doceniam każde słowo i gest, które miały na celu ulżenie w moim smutku. Wasze życzliwość na pewno zostanie na długo zapamiętana.

Z szacunkiem i wdzięcznością,
[Twoje imię]

Podobne podziękowania