Podziękowanie za kurs

Przykładowe podziękowania, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania za kurs, gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Szanowny Panie/Pani [imię lub nazwisko instruktora],

Chciałbym serdecznie podziękować za udział w kursie [nazwa kursu]. Chciałem wyrazić moją głęboką wdzięczność za wspaniałe doświadczenie i cenne nauki, które zyskałem dzięki Pańskiemu profesjonalizmowi, zaangażowaniu i wiedzy.

Podczas kursu doceniłem Pańską umiejętność przekazywania wiedzy w sposób jasny, zrozumiały i interesujący. Pańska pasja i zaangażowanie sprawiły, że każda lekcja była inspirująca i pełna nowych informacji. Doceniam również Pańską cierpliwość i gotowość do odpowiedzi na nasze pytania oraz wyjaśnienia wątpliwości.

W trakcie kursu zyskałem nie tylko nowe umiejętności, ale również pewność siebie, dzięki atmosferze wzajemnego wsparcia, jaką stworzył/a Pan/Pani w grupie. Spotkania z innymi uczestnikami były inspirujące i pozwoliły na wymianę doświadczeń i perspektyw.

Dzięki Pańskim praktycznym ćwiczeniom i zadaniami mogłem zastosować zdobytą wiedzę w praktyce, co było niezwykle wartościowe. Kurs nie tylko poszerzył moje horyzonty, ale także pomógł mi w rozwoju osobistym i zawodowym.

Chciałbym również podziękować za zaangażowanie w indywidualne wsparcie i dostępność w razie pytań poza zajęciami. Pańska troska o nasz rozwój i gotowość do pomocy były nieocenione.

Jeszcze raz chciałbym wyrazić swoją głęboką wdzięczność za Pańską pracę, poświęcony czas i wysiłek w prowadzeniu tego kursu. Jestem pewien, że ta wiedza i umiejętności, które zdobyłem, będą mi niezmiernie przydatne w mojej dalszej drodze.

Z szacunkiem,
[Twoje imię]

Podobne podziękowania