Podziękowanie za licytację

Przykładowy tekst podziękowania okolicznościowego. Wzór gotowy do wykorzystania.
… dalsza treść podziękowania poniżej …

Szanowni Państwo,

Chciałbym serdecznie podziękować za udział w naszej licytacji. Wasza obecność i hojność w trakcie tego wydarzenia były naprawdę poruszające. To dzięki Wam udało się zebrać środki, które będą miały istotny wpływ na naszą działalność i możliwość pomocy tym, którzy jej potrzebują.

To trudno znaleźć słowa, które oddadzą pełnię naszej wdzięczności za Waszą hojność i wsparcie. Wasza gotowość do podjęcia wysiłku i zaangażowania w celu pomocy naszej organizacji jest nieoceniona. Dzięki Wam będziemy mogli kontynuować naszą misję i pomagać potrzebującym.

podziękowanie za licytację

Chciałbym także wyrazić uznanie dla wszystkich, którzy przyczynili się do przygotowania tej licytacji. Wasza praca i zaangażowanie były niezastąpione, a całe wydarzenie przebiegło sprawnie i z wielkim profesjonalizmem.

Dzięki Waszemu wsparciu mamy teraz możliwość rozszerzenia naszych działań i dotarcia do jeszcze większej liczby osób potrzebujących pomocy. Wasza hojność naprawdę zrobiła różnicę.

Proszę przyjąć nasze serdeczne podziękowania za Waszą hojność i wsparcie. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za to, co zrobiliście dla naszej organizacji. Dzięki Wam mamy nadzieję na lepszą przyszłość i możliwość kontynuacji naszej misji.
… dalsza treść podziękowania poniżej …

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania lub sugestie dotyczące naszej organizacji lub kolejnych działań charytatywnych, proszę śmiało się z nami kontaktować. Wasza opinia i zaangażowanie są dla nas niezwykle cenne.

Raz jeszcze dziękuję za Waszą hojność i wsparcie. Cieszymy się, że mogliśmy liczyć na Waszą obecność podczas licytacji i mamy nadzieję na kolejne udane wydarzenia w przyszłości.

Z wyrazami głębokiej wdzięczności,

[Twoje imię i nazwisko]

Podobne podziękowania