Podziękowanie za nawiązanie współpracy

Przykładowe podziękowanie. Jest to gotowy do wykorzystania tekst podziękowania okolicznościowego za nawiązanie współpracy.

Szanowny Panie/Pani,

Chciałbym/chciałabym serdecznie podziękować za nawiązanie współpracy z naszą firmą. Jest to dla nas wielki zaszczyt i przyjemność, że zdecydował/a się Pan/Pani na skorzystanie z naszych usług. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie owocna i satysfakcjonująca dla obu stron.

Cieszymy się, że docenił/a Pan/Pani jakość i profesjonalizm naszej oferty i że spełniliśmy Państwa oczekiwania i potrzeby. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi będą dla Państwa korzystne i efektywne, a także że będą stanowić wartościowy wkład w rozwój Państwa firmy.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeśli mają Państwo jakieś pytania lub sugestie dotyczące naszej współpracy lub naszych usług. Prosimy o kontakt, jeśli potrzebują Państwo jakiejkolwiek pomocy lub wsparcia. Zawsze służymy Państwu radą i pomocą.

Jeszcze raz dziękujemy za nawiązanie współpracy i za zaufanie, jakim nas obdarzyliście. Czekamy na Państwa wiadomość i życzmy wszystkiego dobrego.

Z poważaniem,

… (podpis)

Podobne podziękowania