Podziękowanie za obecność na urodzinach

Gotowy tekst podziękowania do wykorzystania. Przykładowy wzór tekstu podziękowania za podziękowanie na urodzinach napisany w sposób profesjonalny.

Szanowni Państwo,

Z całego serca pragnę podziękować Państwu za obecność na moich urodzinach. Dzięki Państwa obecności i życzeniom mogłem/mogłam poczuć się wyjątkowo i szczęśliwie w tym wyjątkowym i szczęśliwym dniu. Dzięki Państwu mogłem/mogłam świętować swój kolejny rok życia w towarzystwie osób, które kocham i szanuję.

Państwa obecność na moich urodzinach była dla mnie niezwykle miła i cenna. Dzięki niej mogłem/mogłam odczuć, że jestem dla Państwa ważny/a i że Państwo cieszą się ze mną z tego okazji. Dzięki niej mogłem/mogłam również otrzymać od Państwa wiele pięknych prezentów, które bardzo mi się spodobały i które będę zawsze cenić i używać. Dzięki niej mogłem/mogłam również bawić się z Państwem przy muzyce, tańcu, grach i zabawach.

Państwa obecność na moich urodzinach była dla mnie nie tylko gestem uprzejmości i sympatii, ale również wyrazem przyjaźni i miłości. Czuję się wdzięczny/a za to, że Państwo znaleźli czas i chęć, aby być ze mną w tym radosnym momencie. Czuję się zobowiązany/a do tego, aby odwzajemnić Państwu tę życzliwość i zaprosić Państwa na swoje kolejne urodziny. Czuję się również szczęśliwy/a przez to, że Państwo są częścią mojego życia i że mogę liczyć na Państwa wsparcie i pomoc.

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję Państwu za obecność na moich urodzinach. To dla mnie wielka radość i zaszczyt, że mogłem/mogłam mieć Państwa jako gości na mojej imprezie. To dla mnie również wielka satysfakcja i dumna, że mogłem/mogłam spełnić Państwa oczekiwania i zapewnić Państwu dobrą zabawę. To dla mnie również wielka nadzieja i wiara, że będziemy jeszcze długo utrzymywać naszą przyjaźń i kontakt.

Z poważaniem,

[Twoje imię i nazwisko

Podobne podziękowania