Podziękowanie za okazaną pomoc

Przykładowy tekst podziękowania okolicznościowego. Wzór gotowy do wykorzystania.

Szanowni Państwo.
Dzieci, to nasza przyszłość. Jeśli nie będziemy o nie odpowiednio dbać, to któż o nas zadba w przyszłości? Na szczęście istnieją jeszcze obywatele, dla których dobro dziecka jest najważniejsze. Dlatego też dziękujemy Wam serdecznie za to, że pomogliście nam zorganizować letni wypoczynek dla dzieci z naszej placówki.

Dzięki waszej nieocenionej pomocy gromadka dzieci z naszego domu dziecka była w stanie wyjechać na wakacje. Musicie wiedzieć, że dla wielu z nich ten wyjazd był pierwszym w ich życiu i na pewno bardzo udanym. Wasza pomoc, zarówno finansowa jak i ta stricte fizyczna sprawiły, że tym nieszczęśliwym dzieciom przez okres dwóch tygodni nie schodził uśmiech z ich małych twarzyczek.

Chcemy podziękować dziś wszystkim, którzy wzięli udział w organizowaniu naszego wyjazdu. Dziękujemy za dofinansowanie, które otrzymaliśmy również od Waszej firmy. Dziękujemy także za godziny, które Wasi pracownicy dobrowolnie poświęcili na to, by zorganizować wyjazd „od podszewki”. Doceniamy także tych, którzy pojawiali się u nas, by pomóc w opiece nad naszymi podopiecznymi, kiedy musieliśmy dopełniać różnych formalności. To Wasze starania sprawiły, że mogliśmy cieszyć się szczęściem dzieciaków i że ich życie stało się trochę lepsze. Gdyby było więcej takich ludzi, to na pewno nie musiałyby powstawać placówki takie jak nasza.

Jeszcze raz dziękujemy za całą Państwa pomoc. W imieniu dzieci przekazujemy Wam własnoręcznie przez nich zrobione laurki, za pośrednictwem których chciały wyrazić swoją wdzięczność. Dziękujemy także tym, którzy stale nas odwiedzają sprawiając, że nasi podopieczni czują się jeszcze bardziej potrzebni i kochani.

Podobne podziękowania