Podziękowanie za opiekę nad chorym

Gotowy tekst podziękowania do wykorzystania. Przykładowy wzór tekstu podziękowania za opiekę nad chorym napisany w sposób profesjonalny.

Szanowni Państwo,

Z całego serca pragnę podziękować Państwu za opiekę nad moim/moim [imię i nazwisko chorego/chorej]. Dzięki Państwa opiece i trosce mogłem/mogłam być spokojny/a o jego/jej stan zdrowia i samopoczucie. Dzięki Państwu mogłem/mogłam liczyć na fachową i kompetentną pomoc w każdej sytuacji. Dzięki Państwu mogłem/mogłam mieć nadzieję na poprawę i wyzdrowienie mojego/mojej [relacja z chorym/chorej].

Państwa opieka nad moim/moim [imię i nazwisko chorego/chorej] była dla mnie niezwykle cenna i nieoceniona. Dzięki niej mogłem/mogłam odczuć, że nie jestem sam/sama w swoim zmartwieniu i strachu. Dzięki niej mogłem/mogłam również otrzymać od Państwa wiele informacji, porad, zaleceń i wsparcia. Dzięki niej mogłem/mogłam również widzieć, jak moim/mojej [imię i nazwisko chorego/chorej] poprawia się kondycja, humor i apetyt.

Państwa opieka nad moim/moim [imię i nazwisko chorego/chorej] była dla mnie nie tylko pomocą medyczną, ale również wyrazem empatii i życzliwości. Czuję się wdzięczny/a za to, że Państwo traktowali moim/mojej [imię i nazwisko chorego/chorej] z szacunkiem, cierpliwością, delikatnością i uśmiechem. Czuję się zobowiązany/a do tego, aby wynagrodzić Państwu tę dobroć i ofiarować Państwu coś w zamian. Czuję się również szczęśliwy/a przez to, że Państwo byli dla moim/mojej [imię i nazwisko chorego/chorej] jak rodzina lub przyjaciele.

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję Państwu za opiekę nad moim/moim [imię i nazwisko chorego/chorej]. To dla mnie wielki dar i ulga, że mogłem/mogłam polegać na Państwa opiece i trosce. To dla mnie również wielka radość i satysfakcja, że mogłem/mogłam widzieć, jak moim/mojej [imię i nazwisko chorego/chorej] wraca do zdrowia i sił. To dla mnie również wielka wiara i ufność, że Państwo będą nadal dbać o moim/mojej [imię i nazwisko chorego/chorej] i pomagać mu/jej w powrocie do normalnego życia.

Z poważaniem,

[Twoje imię i nazwisko]

Podobne podziękowania