Podziękowanie za opiekę w szpitalu

Przykładowe podziękowanie. Jest to gotowy do wykorzystania tekst podziękowania okolicznościowego za otrzymaną opiekę w szpitalu.

Szanowny Panie/Pani,

Chciałbym/chciałabym serdecznie podziękować za opiekę, jaką otrzymałem/otrzymałam w szpitalu. Był to dla mnie trudny i stresujący czas, ale dzięki Państwa profesjonalizmowi, życzliwości i trosce poczułem/poczułam się bezpiecznie i komfortowo. Jestem bardzo wdzięczny/wdzięczna za wszystko, co dla mnie zrobiliście.

Podziwiam Państwa pracę i poświęcenie, zwłaszcza w obecnej sytuacji pandemicznej. Wiem, że nie jest to łatwe zadanie i że wymaga od Państwa wielu umiejętności, cierpliwości i odwagi. Dlatego chcę wyrazić moje uznanie i szacunek dla Państwa jako lekarzy, pielęgniarek i personelu medycznego. Uważam, że jesteście prawdziwymi bohaterami i aniołami stróżami.

Mam nadzieję, że moje słowa dotrą do Państwa i sprawią Państwu radość. Chciałbym/chciałabym także podarować Państwu mały prezent w podziękowaniu za opiekę. Jest to rysunek, który stworzyłem/stworzyłam specjalnie dla Państwa, przedstawiający scenę z szpitala. Mam nadzieję, że się Państwu spodoba.

Jeszcze raz dziękuję za opiekę i za poświęcony mi czas. Życzę Państwu wszystkiego dobrego, zdrowia i siły.

Z poważaniem,

… (podpis)

Podobne podziękowania