Podziękowanie za pracę, współpracę dla szefa i współpracowników

Przykładowy tekst podziękowania okolicznościowego. Wzór gotowy do wykorzystania.

Szanowni Państwo.
Tych kilka lat, które spędziłem z Państwem w tym przedsiębiorstwie sprawiło, że czułem się tutaj jak we własnym domu. Wspaniali ludzie, którzy tutaj pracują oraz wspaniała atmosfera, jaka tutaj panuje sprawiły, że tym trudniej jest mi odejść. Przez te lata tworzyliśmy bowiem wyjątkowe przedsiębiorstwo. Można powiedzieć, że stworzyliśmy taką małą rodzinę.

Jak to zwykle bywa w rodzinie, zdarzały się zarówno dobre jak i złe chwile. Jednak przez te wszystkie wspólnie przepracowane lata nie było nawet jednego dnia, w którym żałowałbym, że pracuję właśnie z Wami. Byliśmy częścią naprawdę zgranego zespołu. Nigdy nie bałem się, że nie poradzimy sobie z którymś z narzuconych nam zadań. Zawsze nam się udawało, a to dzięki Waszej współpracy, która przede wszystkim pomagała nam udźwignąć wszelkie trudności.

Dziś niestety muszę zakończyć tę współpracę. Ciężko opuścić tak zacne grono. Dlatego też pragnę Wam wszystkim złożyć naprawdę gorące podziękowania. Dziękuję nie tylko pracownikom, ale również kierownictwu, które przez tyle lat wspierało mnie w wykonywaniu obowiązków i bardzo często wykazywało naprawdę dużą cierpliwość i zrozumienie w stosunku do mnie czy moich kolegów z pracy. Bez Was nie zdobyłbym ani doświadczenia, ani nie czerpałbym przyjemności z wykonywania swoich zadań. Atmosfera, którą wspólnie wypracowaliśmy sprawiała, że przyjemnie przychodziło się do pracy.

Na koniec chciałbym podziękować za to, że zaufaliście mi, chociaż przyszedłem do Waszej firmy bez żadnego doświadczenia. To dzięki Wam wszystkiego się nauczyłem. To dzięki Wam mogłem usamodzielnić się i zacząć swoje dorosłe życie. Nigdy o Was nie zapomnę.
Serdecznie dziękuję Wam za wszystko i życzę dalszych sukcesów w pracy i samych pogodnych dni.

Podobne podziękowania