Podziękowanie za rekolekcje

Gotowy tekst podziękowania do wykorzystania. Przykładowy wzór tekstu podziękowania za rekolekcje napisany w sposób profesjonalny.

Dzień dobry,

Chciałbym bardzo podziękować za zaproszenie mnie na rekolekcje, które odbyły się w dniach 12-14 sierpnia 2023 r. w Domu Rekolekcyjnym św. Jana Pawła II w Kolbudach. Był to dla mnie niezapomniany czas pełen modlitwy, refleksji i wspólnoty.

Jestem bardzo wdzięczny za możliwość poznania Państwa i innych uczestników rekolekcji. Czułem się bardzo dobrze przyjęty i zaakceptowany. Podziwiam Państwa zaangażowanie, radość i otwartość. Zainspirowaliście mnie do pogłębienia mojej wiary i relacji z Bogiem.

Podczas rekolekcji bardzo podobały mi się Państwa konferencje, które były ciekawe, merytoryczne i praktyczne. Nauczyliście mnie wiele o temacie rekolekcji, którym było “Żyć z nadzieją w trudnych czasach”. Pokazaliście mi, jak znaleźć sens i cel w życiu, jak radzić sobie z cierpieniem i kryzysem, jak ufać Bogu i Jego planowi dla mnie. Przekazaliście mi wiele wartościowych rad i wskazówek, które chcę zastosować w moim codziennym życiu.

Bardzo cenię sobie również czas spędzony na wspólnej modlitwie, adoracji, Eucharystii i spowiedzi. Były to dla mnie chwile głębokiego doświadczenia Bożej obecności, miłości i przebaczenia. Odczułem pokój i radość w moim sercu. Zawierzyłem Bogu moje sprawy i prośby. Otrzymałem wiele łask i darów.

Rekolekcje były dla mnie również okazją do odpoczynku i relaksu. Podobało mi się miejsce, w którym się odbywały. Dom Rekolekcyjny św. Jana Pawła II jest pięknie położony nad jeziorem, otoczony zielenią i ciszą. Pokoje były komfortowe i czyste. Jedzenie było smaczne i obfite.

Jeszcze raz dziękuję za wszystko, co zrobiliście dla mnie i innych uczestników rekolekcji. Niech Bóg Wam błogosławi i wynagrodzi za Waszą służbę. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy na kolejnych rekolekcjach lub innych okazjach.

Z wyrazami szacunku i wdzięczności,

[Imię Nazwisko]

Podobne podziękowania