Podziękowanie za udział w pogrzebie

Tekst podziękowania za udział w pogrzebie.

Szanowni Państwo,

Chciałbym wam z całego serca podziękować za waszą obecność i wsparcie w trudnym czasie podczas pogrzebu mojego ukochanego [imię/nazwisko]. Wasze serdeczne słowa, gesty i obecność były dla mnie nieocenione i bardzo mi pomogły przetrwać ten ciężki dzień.

Niezwykle cenię waszą życzliwość, wsparcie i serdeczne słowa, które podniosły mnie na duchu i pozwoliły mi poczuć się otoczony miłością i wsparciem. Wasza obecność była dla mnie niezwykle ważna, wzbudziła we mnie nadzieję i siłę, aby przetrwać ten trudny moment w moim życiu.

Bardzo doceniam każdą osobę, która przyszła na pogrzeb i poświęciła swój czas, aby złożyć mi kondolencje. To dla mnie ogromne wsparcie i jestem z tego powodu niezwykle wdzięczny. Wasze słowa i gesty pokazują, że nie jestem sam w swoim smutku i że ludzie, których kochamy, zawsze będą przy nas, aby nas wesprzeć.

Nie jest łatwo przetrwać stratę ukochanej osoby, ale wasze serca pełne miłości i wsparcia, pomogły mi odczuć, że nie jestem sam i że jestem otoczony ludźmi, którzy mnie kochają i szanują. To jest dla mnie ogromnie ważne i chciałbym wam za to podziękować.

Jeszcze raz, dziękuję z całego serca za waszą życzliwość, obecność i wsparcie, które dały mi siłę, aby przetrwać ten trudny moment w moim życiu.

Z wyrazami szacunku i wdzięczności,

[Imię i nazwisko]

Podobne podziękowania