Podziękowanie za udział w rekrutacji

Przykładowe podziękowanie, gotowy wzór do użycia podziękowania za udział w rekrutacji.


Szanowni Państwo,

Chciałbym wyrazić swoją najszczerszą wdzięczność za to, że zostałem zaproszony do udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko, na które złożyłem swoją aplikację. Jestem bardzo zaszczycony, że miałem możliwość spotkania się z Państwem i przedstawienia swojego doświadczenia oraz umiejętności.

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i uprzejmości, które okazaliście mi podczas całego procesu rekrutacyjnego. Wasze zainteresowanie moją kandydaturą oraz pozytywna atmosfera podczas rozmów sprawiły, że czułem się swobodnie i komfortowo.

Chciałbym podziękować również za poświęcony czas oraz cenne uwagi, które otrzymałem od Państwa podczas każdej rundy rekrutacji. Bez wątpienia, te informacje będą dla mnie nieocenionym źródłem wiedzy na przyszłość.

Mimo że decyzja o zatrudnieniu jest niezwykle trudna, chciałbym wyrazić nadzieję, że udało mi się Państwa przekonać do moich umiejętności i potencjału, które mogę przynieść do Państwa firmy.

Raz jeszcze dziękuję za możliwość udziału w tym procesie rekrutacyjnym. Jestem wdzięczny za to doświadczenie oraz możliwość poznania Państwa firmy i ludzi, którzy ją tworzą.

Z poważaniem, [Imię i Nazwisko]

Podobne podziękowania