Podziękowanie za zaproszenie na uroczystość

Przykładowe podziękowania, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania za zaproszenie gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Szanowni Państwo,

Słowa nie są w stanie oddać mojej ogromnej wdzięczności i radości z otrzymania zaproszenia na Państwa uroczystość. Chciałbym podkreślić, jak bardzo cenię to wyjątkowe zaproszenie i jak niezwykle się cieszę na tę okazję.

Bycie obecnym na tym wydarzeniu jest dla mnie zaszczytem, a także wyjątkową okazją do spotkania się z innymi gośćmi. Już teraz nie mogę się doczekać chwili, gdy będziemy mogli wspólnie świętować i cieszyć się wspaniałą atmosferą.

Chciałbym również podziękować za uwzględnienie mnie w gronie zaproszonych. To dla mnie niezwykle ważne i doceniam Państwa uprzejmość oraz życzliwość. Jestem pełen wdzięczności za to, że mogę być częścią tego wyjątkowego wydarzenia.

Przygotowuję się z niecierpliwością i podekscytowaniem na tę niezapomnianą uroczystość. Będzie to dla mnie nie tylko okazja do świętowania, ale również czas pełen radości i wzruszeń. Mam nadzieję, że podczas tego wydarzenia będę mógł/mogła podzielić się z Państwem wiele wspaniałych chwil i niezapomnianych wspomnień.

Jeszcze raz, serdecznie dziękuję za zaproszenie i za to, że mogę być częścią tego wyjątkowego momentu. Jestem pełen wdzięczności za Państwa życzliwość i za to, że mogę uczestniczyć w takiej wspaniałej uroczystości.

Z wyrazami najwyższego szacunku,
[Twoje imię]

Podobne podziękowania