Podziękowanie gościom na 18 urodzinach

Hej Wszyscy!

No i stało się! Przekroczyłem magiczną granicę pełnoletności i nie mógłbym sobie wyobrazić lepszego sposobu, aby to uczcić, niż spędzenie tego czasu z Wami. Serdecznie dziękuję każdemu z Was za to, że byliście ze mną w tym ważnym dniu! Nawiasem mówiąc, wiecie, że jesteście najfajniejszą ekipą pod słońcem, prawda?

Ogromnie cieszę się, że mogliśmy zaszaleć razem, a Wasza obecność zrobiła z moich 18 urodzin niezapomniane wydarzenie. Każdy śmiech, każdy taniec i każdy toast był niczym kropla radości do mojego serca. No i te prezenty! Czy Wy wiecie, że jesteście najlepszymi detektywami na świecie? Jak zdołaliście trafić w mój gust z taką precyzją, to pozostanie dla mnie zagadką!

… ciąg dalszy tekstu podziękowania poniżej …

Przeżyliśmy tę noc pełną szaleństwa i zabawy razem, co sprawia, że z niecierpliwością czekam na kolejne okazje do wspólnego świętowania. Nie mogłem sobie wymarzyć lepszego towarzystwa na rozpoczęcie nowego rozdziału w moim życiu. Wasze ciepłe życzenia i dobre wibracje były najlepszym prezentem, jaki mogłem otrzymać.

A te wspomnienia z fotobudki? Nie mogę przestać się śmiać, przeglądając te szalone zdjęcia! Każde z nich to mały skarb, który przypomina mi o tej niesamowitej nocy.

Chciałbym również podziękować tym, którzy dokonali heroicznej próby śpiewania „Sto lat” – udało się, i to z takim przytupem! Już nie mogę się doczekać, kiedy znowu wszyscy się spotkamy i stworzymy kolejne niezapomniane wspomnienia.

Jesteście niesamowici i nie mogę wyrazić, jak bardzo jestem wdzięczny za Waszą obecność w moim życiu. Dziękuję Wam za to, że uczyniliście moje 18 urodziny tak wyjątkowymi. Teraz z niecierpliwością czekam na to, co przyniesie kolejny rok. I pamiętajcie, przygoda dopiero się zaczyna!

Podobne podziękowania