Podziękowanie gościom na chrzcie

Drodzy Rodzina i Przyjaciele,

Przeżyliśmy to razem! Nasz mały [imię dziecka] z powodzeniem przeszedł przez swoje pierwsze duchowe doświadczenie, a my wszyscy byliśmy świadkami tego wyjątkowego momentu. Nie mogliśmy sobie wyobrazić lepszego towarzystwa na chrzcie naszego skarbu, niż Wasze wspaniałe grono. Dziękujemy Wam za to, że zdecydowaliście się spędzić ten wyjątkowy dzień razem z nami, nie mówiąc już o tych przepięknych prezentach, które z pewnością pomogą [imię dziecka] stać się świętym… lub przynajmniej dobrze wychowanym obywatelem!

Za każdym razem, gdy patrzymy na te śliczne zdjęcia z ceremonii i przyjęcia, uśmiechamy się od ucha do ucha, wspominając te chwile radości, które dzieliliśmy. Wasze ciepłe życzenia, uśmiechy i ciepłe słowa sprawiły, że ten dzień był naprawdę wyjątkowy. I choć [imię dziecka] może jeszcze nie rozumieć znaczenia tego wszystkiego, jesteśmy pewni, że poczuł Waszą miłość i wsparcie.

… ciąg dalszy tekstu podziękowania poniżej …

Wasza obecność uczyniła ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym. Dziękujemy Wam za każdy śmiech, za każde przytulenie i za te wszystkie słodkie słowa skierowane w stronę naszego malucha. Nawet jeśli [imię dziecka] zasnął podczas ceremonii (co z resztą jest najlepszą recenzją, jaką kiedykolwiek otrzymał jakiś ksiądz!), jesteśmy pewni, że poczuł Waszą miłość i wsparcie.

Chcielibyśmy także podziękować Wam za przepiękne prezenty, które z pewnością wzbogacą życie naszego maleństwa. Mamy nadzieję, że te piękne chwile spędzone razem zostaną z nami na długo i że [imię dziecka] będzie miał okazję dorastać, otoczony tak wspaniałymi ludźmi, jak Wy.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne okazje do świętowania razem. A przecież [imię dziecka] ma przed sobą jeszcze wiele ważnych momentów, które będziemy mogli świętować wspólnie!

Podobne podziękowania