Podziękowanie dla trenera piłki nożnej

Przykładowy tekst podziękowania okolicznościowego. Wzór gotowy do wykorzystania.

Szanowny [Imię Trenera],

Chcielibyśmy z całego serca podziękować Ci za niezwykły okres, jaki mieliśmy okazję spędzić pod Twoim profesjonalnym prowadzeniem jako trenera naszej drużyny piłkarskiej. Twoje zaangażowanie, wiedza i pasja w pracy z nami były nieocenione i przyczyniły się do naszego rozwoju zarówno jako zawodników, jak i jako jednolitej drużyny.

Twoja zdolność do inspiracji, cierpliwość w wyjaśnianiu nawet najtrudniejszych aspektów gry oraz umiejętność tworzenia motywującej atmosfery na treningach i meczach były dla nas ogromnym wsparciem. Dzięki Tobie nie tylko doskonaliliśmy swoje umiejętności piłkarskie, ale także uczyliśmy się wartości współpracy, poświęcenia i ducha sportowej rywalizacji.

Pragniemy Cię serdecznie podziękować za wszystkie godziny spędzone na naszym rozwoju, za trud włożony w przygotowanie treningów i taktyki oraz za pozytywny wpływ, jaki miałeś na nasze życie piłkarskie i osobiste. Twoje rady pozostaną z nami na zawsze i staną się fundamentem naszej dalszej kariery sportowej.

Nie możemy wyrazić w pełni naszej wdzięczności, ale chcemy Cię zapewnić, że Twoja praca nie poszła na marne. Dzięki Tobie staliśmy się lepszymi zawodnikami i lepszymi ludźmi. Życzymy Ci wszelkiej pomyślności w dalszej pracy jako trener i mamy nadzieję, że ścieżki nasze drużyny i Twojej wiedzy jeszcze kiedyś się przetną.

Jeszcze raz ogromnie dziękujemy za wszystko.

Z szacunkiem,
[Zawodnicy Drużyny Piłkarskiej]

Podobne podziękowania