Podziękowanie pani woźnej w szkole

Przykładowe podziękowania woźnej, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania pani woźnej w szkole gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Szanowna Pani Woźna,

Chciałbym złożyć serdeczne podziękowania za Pałą pracę i zaangażowanie w naszej szkole. Jesteśmy wdzięczni za wszystko, co Pani robi, aby utrzymać nasze miejsce nauki w czystości, porządku i bezpieczeństwie.

Dziękujemy Pani za Pałą troskę o nasze bezpieczeństwo i za to, że zawsze jest Pani obecna, gotowa pomóc w sytuacjach awaryjnych. Pani czujność i uwaga sprawiają, że czujemy się bezpieczni w naszej szkolnej przestrzeni. Dziękujemy Pani za codzienną dbałość o porządek i utrzymanie czystości w szkole, dzięki czemu możemy się skupić na nauce i rozwijaniu naszych umiejętności.

Dziękujemy Pani za serdeczność i uśmiech, które towarzyszą nam każdego dnia. Pani życzliwość sprawia, że czujemy się mile widziani i doceniani. Pańska uprzejmość i gotowość do pomocy są dla nas nieocenione.

Dziękujemy Pani za wszystkie trudy, których doświadcza Pani każdego dnia, aby nasza szkoła mogła działać sprawnie. Doceniamy Pani ciężką pracę, dyscyplinę i zaangażowanie w utrzymanie porządku w szkolnych pomieszczeniach i terenach.

Chciałbym również podziękować Pani w imieniu swoich kolegów i koleżanek za wszystkie drobne uprzejmości, które Pani nam okazuje. Dziękujemy Pani za otwarte drzwi, pomoc przy noszeniu ciężkich rzeczy czy przy zawiązywaniu sznurówek. Pani obecność i chęć niesienia pomocy sprawiają, że czujemy się wspierani i doceniani.

Raz jeszcze, chciałbym złożyć Pani serdeczne podziękowania za Pani trud, oddanie i zaangażowanie w utrzymanie naszej szkoły w doskonałym stanie. Jesteśmy wdzięczni za Pani pracę, która ma ogromne znaczenie dla naszej społeczności szkolnej.

Z wyrazami głębokiego szacunku,

[Twoje imię]

Podobne podziękowania