Podziękowanie wyborcze (wyborcom)

Przykładowy tekst podziękowania okolicznościowego. Wzór gotowy do wykorzystania.

Szanowni Państwo.
Dziękuję Wam za to, że w dniu wyborów postanowiliście razem ze mną uwierzyć, że nasze miasto może stać się miastem naprawdę dużych możliwości. To dzięki Wam udało mi się wygrać wybory i stać się nowym burmistrzem naszego miasta. Bez Państwa i oddanych na mnie głosów nie znalazłbym się na tym miejscu.

Na wstępie pragnę Was zapewnić o tym, że nie będę rezygnować z moich pomysłów i propozycji zawartych w kampanii wyborczej. Będę dążył do ich realizacji, by nie tylko spełnić swoje obietnice. Chce, abyście byli Państwo zadowoleni z Waszego Burmistrza i wierzyli, że będzie on Wam dobrze służył.

Znają Państwo moje założenia i chęć zakładania nowych miejsc pracy. Pragnę, by nasze miasto stało się jeszcze bardziej atrakcyjne dla nowych inwestorów. Dziękuję Wam zatem za wielki kredyt zaufania, jakim mnie obdarzyliście. Będę się starał przez kolejne cztery lata, by nie zawieść Waszego zaufania.

Mam nadzieję, że będą Państwo kierować do mnie swoje oczekiwania oraz propozycje, dzięki którym będziemy w stanie jeszcze bardziej usprawnić funkcjonowanie naszego miasta. Miasto tworzą bowiem jego mieszkańcy. A ja zawsze będę miał dla Państwa czas i zawsze będę liczył się z Waszym zdaniem.

Jeszcze raz dziękuje za wszystkie oddane na mnie głosy.
Z poważaniem Prezydent Miasta

Podobne podziękowania