Podziękowanie za dotychczasowa współpracę.

Przykładowe podziękowanie, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania za dotychczasową współpracę.

Szanowni Państwo,

Chciałbym w imieniu całego zespołu wyrazić naszą szczególną wdzięczność za dotychczasową współpracę. Była to dla nas okazja do poznania Państwa i pracy nad różnymi projektami, które dostarczyły nam dużo radości i satysfakcji.

Dzięki Państwa zaangażowaniu i wsparciu, udało nam się zrealizować wiele ambitnych projektów, które wpłynęły na sukces naszych działań i na rozwój naszej firmy. Współpraca z Państwem była dla nas inspiracją do ciągłego doskonalenia naszych umiejętności i poznawania nowych rozwiązań.

Chcielibyśmy podziękować za zaufanie, jakim darzyli nas Państwo przez cały okres naszej współpracy. Byliśmy zawsze gotowi, by w pełni sprostać Państwa wymaganiom i oczekiwaniom, a nasze działania były zawsze skierowane na osiągnięcie Państwa celów.

Pragniemy również podkreślić, że nasza współpraca to nie tylko relacja biznesowa, ale także przyjazne relacje międzyludzkie. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie, sympatyczne rozmowy i zaangażowanie w naszą pracę.

Mamy nadzieję, że nasza dotychczasowa współpraca to tylko początek długotrwałej i owocnej relacji, a w przyszłości będziemy mieli okazję pracować nad jeszcze bardziej ambitnymi projektami.

Jeszcze raz dziękujemy za dotychczasową współpracę i życzymy dalszych sukcesów w Państwa działalności.

Z poważaniem,

[Imię i nazwisko] [Zespół firmy]

Podobne podziękowania