Podziękowanie za remont

Gotowy tekst podziękowania do wykorzystania. Przykładowy wzór tekstu podziękowania napisany w sposób profesjonalny.

Dziękuję bardzo za remont, który wykonaliście w moim domu. Jestem pod wielkim wrażeniem jakości i szybkości Waszej pracy. Zmieniliście moje mieszkanie nie do poznania i sprawiliście, że czuję się w nim jak w nowym. Nie spodziewałem się, że tak wiele można zrobić w tak krótkim czasie.

Podoba mi się wszystko, co zrobiliście: od malowania ścian, po wymianę podłóg, okien i drzwi, po montaż nowych mebli i sprzętów. Wszystko jest dopasowane do mojego gustu i stylu. Podziwiam Waszą kreatywność i umiejętność wykorzystania przestrzeni. Moje mieszkanie jest teraz jasne, przestronne i funkcjonalne.

Cenię sobie również Waszą profesjonalność i uczciwość. Byliście zawsze punktualni, uprzejmi i komunikatywni. Nie narzekaliście na żadne trudności ani nie robiliście żadnych niespodzianek. Przedstawiliście mi dokładny kosztorys i harmonogram prac, których się trzymaliście. Nie musiałem się martwić o nic, bo wszystko było pod Waszą kontrolą.

Jeszcze raz dziękuję za remont i za to, że spełniliście moje marzenie o pięknym domu. Polecam Was wszystkim moim znajomym i rodzinie, którzy planują remontować swoje mieszkania. Jesteście najlepszą firmą remontową, z jaką miałem do czynienia.

Z wyrazami szacunku,

Podobne podziękowania