Podziękowanie za turnus rehabilitacyjny

Gotowy tekst podziękowania do wykorzystania. Przykładowy wzór tekstu podziękowania za turnus rehabilitacyjny napisany w sposób profesjonalny.

Dzień dobry,

Chciałbym bardzo podziękować za turnus rehabilitacyjny, który odbyłem w Państwa ośrodku w dniach 1-14 lipca 2023 r.. Był to dla mnie czas nie tylko poprawy mojego stanu zdrowia, ale i relaksu i odnowy duchowej.

Jestem bardzo zadowolony z jakości i efektów Państwa usług rehabilitacyjnych. Otrzymałem indywidualny program ćwiczeń i zabiegów, dostosowany do moich potrzeb i możliwości. Pod okiem wykwalifikowanego personelu medycznego i fizjoterapeutycznego, wykonywałem różne formy aktywności fizycznej, takie jak gimnastyka, basen, rower, nordic walking czy joga. Korzystałem również z bogatej oferty zabiegów, takich jak masaże, krioterapia, elektroterapia, magnetoterapia czy hydroterapia. Po zakończeniu turnusu, czuję się znacznie lepiej, mam mniej bólu i większą sprawność ruchową.

Bardzo doceniam również warunki pobytowe i atmosferę w Państwa ośrodku. Pokój, w którym mieszkałem, był komfortowy, czysty i dobrze wyposażony. Jedzenie było smaczne, zdrowe i urozmaicone. Obsługa była miła, profesjonalna i pomocna. W ośrodku panowała przyjazna i rodzinna atmosfera. Czułem się jak w domu.

Nie mogę również nie wspomnieć o pięknej okolicy, w której znajduje się Państwa ośrodek. Kolbudy to urocza miejscowość położona nad jeziorem i otoczona lasami. Podziwiałem piękno przyrody i cieszyłem się świeżym powietrzem. Miałem też okazję zwiedzić okoliczne atrakcje turystyczne, takie jak zamek w Malborku czy katedra w Pelplinie.

Jeszcze raz dziękuję za ten niezapomniany turnus rehabilitacyjny, który dał mi wiele korzyści dla mojego ciała i duszy. Polecam Państwa ośrodek wszystkim osobom potrzebującym rehabilitacji i odpoczynku. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś skorzystam z Państwa oferty.

Z wyrazami uznania i podziękowania,

[Imię Nazwisko]

Podobne podziękowania