Podziękowanie chrzestnym z okazji chrztu

Przykładowe podziękowania z okazji chrztu, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania dla chrzestnych, gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Chciałbym Ci złożyć serdeczne podziękowanie za Twoją obecność i zaangażowanie w moje życie w dniu mojego chrztu. Twoja rola jako mojego chrzestnego/chrzestnej jest dla mnie niezwykle ważna i doceniam Twoje wsparcie, modlitwy i przykład wiary.

Dziękuję Ci za to, że przyjąłeś/łaś odpowiedzialność za moje duchowe wychowanie i za to, że jesteś dla mnie nie tylko przyjacielem/przyjaciółką, ale także duchowym przewodnikiem. Twoje modlitwy i wsparcie dają mi siłę i pewność, że jestem kochany/kochana przez Boga i Kościół.

Dziękuję Ci za Twoje świadectwo życia chrześcijańskiego, za to, że jesteś dla mnie wzorem w codziennym życiu. Twoje dobre uczynki, modlitwa i miłość do Boga inspirują mnie do wzrastania w wierze i stawania się lepszą osobą.

Przepraszam, jeśli czasami zawodzę w swojej wierze i nie spełniam oczekiwań, które postawiłeś/łaś przede mną. Proszę Cię o wyrozumiałość i modlitwę, abym zawsze kroczył/kroczyła drogą wiary i miłości.

Dziękuję Ci za to, że towarzyszyłeś/towarzyszyłaś mi w tym ważnym dniu i za wszystkie troski, radości i modlitwy, które dzielisz ze mną jako mój chrzestny/chrzestna. Cieszę się, że mogę dzielić z Tobą moje radości i trudności, a Twoja obecność daje mi poczucie bezpieczeństwa i wsparcia.

Niech Bóg obficie Ci błogosławi za Twoją hojność i miłość, jakimi mnie obdarzasz. Módl się za mnie, abym zawsze pozostawał/pozostawała blisko Boga i wiernie podążał/podążała za Jezusem Chrystusem.

Z głęboką wdzięcznością i miłością,

Twoje chrześcijańskie dziecko w wierze

Podobne podziękowania