Podziękowanie dla emeryta nauczyciela

Przykładowe podziękowanie, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania dla emeryta nauczyciela gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Szanowny/a Panie/Pani [Nazwisko],

Chciałbym/Piszę do Pana/Panią dzisiaj, aby wyrazić swoją ogromną wdzięczność i głębokie podziękowanie za wszystko, czego Pan/Pani dokonał(a) jako nauczyciel przez wszystkie lata swojej kariery. Jesteście Państwo prawdziwym przykładem poświęcenia, pasji i oddania w świecie edukacji.

Przez lata, które spędziłem/spędziłam pod Pana/Panią przewodnictwem, doświadczyłem/em Państwa wyjątkowej wiedzy, umiejętności pedagogicznych i inspirującego podejścia do nauczania. Pan/Pani zawsze był(a) gotowy/gotowa dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, wspierać i motywować swoich uczniów, inspirując nas do osiągania naszego pełnego potencjału.

Nie tylko byliście Państwo nauczycielem, ale także mentorem i wzorem do naśladowania. Państwa oddanie, cierpliwość i troska nie tylko wpływały na naszą edukację, ale także na nasz rozwój jako jednostek. Pan/Pani stworzył(a) przyjazne i wspierające środowisko, w którym czuliśmy się bezpiecznie i mile widziani, co przyczyniło się do naszego sukcesu.

Chciałbym/Piszę to podziękowanie jako emerytujący/emerytująca się uczeń, który przechodzi przez wiele pięknych wspomnień i osiągnięć związanych z Pana/Panią nauczaniem. Dzięki Panu/Pani moje umiejętności, wiedza i pasja do nauki będą zawsze z nami i będą mi towarzyszyć w dalszych etapach mojego życia.

Chciałbym/Piszę, aby przekazać swoje najlepsze życzenia na kolejny rozdział Pana/Pani życia jako emerytowany/emerytowana nauczyciel. Niech te lata emerytury będą wypełnione radością, zdrowiem i spełnieniem wszelkich marzeń i pasji, które Pan/Pani ma. Zasługujecie Państwo na najpiękniejsze chwile i odpoczynek po swojej długoletniej służbie edukacji.

Raz jeszcze, serdecznie dziękuję za wszystko, co Pan/Pani dla nas zrobił(a) jako nauczyciel. Będę zawsze wdzięczny/wdzięczna za Pana/Pani wpływ na moje życie i jestem pewien/pewna, że Państwa dziedzictwo będzie żyć w sercach wielu uczniów przez wiele lat.

Z najgłębszym szacunkiem i wdzięcznością,

[Twoje imię]

Podobne podziękowania