Podziękowanie za awans w pracy.

Przykładowe podziękowanie, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania za awans w pracy.

Szanowny/a [imię],

Chciałbym/Chciałabym serdecznie podziękować za miłą wiadomość o moim awansie w pracy. Jestem pełen/a wdzięczności i radości z tej wspaniałej nowiny. To dla mnie ogromne wyróżnienie i dowód uznania za moje wysiłki i zaangażowanie.

Chciałbym również wyrazić swoją wdzięczność wobec całego zespołu, z którym miałem przyjemność pracować. Wasze wsparcie, współpraca i inspirujące przykłady były nieocenione w moim rozwoju zawodowym. Dzięki Wam mogłem/mogłam się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności i osiągać coraz większe cele.

Nie mogę zapomnieć o naszym wspaniałym przełożonym i wszystkich osobach, które włożyły ogrom wysiłku w moje szkolenie i mentorowanie. Wasza mądrość, cierpliwość i wsparcie były kluczowe dla mojego rozwoju zawodowego i sukcesu, którym teraz się cieszę.

Obiecuję, że będę nadal pracować z pełnym zaangażowaniem i oddaniem, aby móc sprostać pokładanym we mnie oczekiwaniom. Jestem gotowy/gotowa podjąć nowe wyzwania, rozwijać swoje umiejętności i przyczyniać się do dalszego sukcesu naszej organizacji.

Raz jeszcze, bardzo dziękuję za ten awans. Czuję się zaszczycony/zaszczycona i doceniony/doceniona. Jestem pełen/a determinacji i zapału, aby kontynuować naszą wspólną podróż ku sukcesowi.

Z najserdeczniejszymi podziękowaniami i szacunkiem,

[Twoje imię]

Podobne podziękowania