Podziękowanie dla pracownika

Gotowy tekst podziękowania do wykorzystania. Przykładowy wzór tekstu podziękowania dla pracownika napisany w sposób profesjonalny.

Drogi pracowniku, chciałabym Ci podziękować za Twój wkład w sukces naszej firmy. Jesteś dla mnie nie tylko cennym i lojalnym pracownikiem, ale też prawdziwym liderem i innowatorem. Dziękuję Ci za Twoją pracę, zaangażowanie, profesjonalizm i pasję. Dziękuję Ci za Twoje pomysły, inicjatywy, rozwiązania i wyniki. Dziękuję Ci za Twoją współpracę, komunikację, odpowiedzialność i elastyczność. Dziękuję Ci za Twoją pozytywną energię, entuzjazm, motywację i inspirację.

… ciąg dalszy tekstu podziękowania poniżej …

Dziękuję Ci za wszystkie projekty, które razem zrealizowaliśmy. Dziękuję Ci za nasze spotkania, prezentacje, raporty i analizy. Dziękuję Ci za nasze szkolenia, warsztaty, konferencje i webinary. Dziękuję Ci za nasze cele, strategie, plany i działania. Dziękuję Ci za nasze osiągnięcia, nagrody, rekomendacje i referencje.

Dziękuję Ci za to, że jesteś moim pracownikiem, którego bardzo cenię i szanuję. Dziękuję Ci za to, że jesteś moim partnerem, z którym mogłam współpracować i dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Dziękuję Ci za to, że jesteś moim kolegą, z którym mogłam się bawić i cieszyć. Dziękuję Ci za to, że jesteś moim przyjacielem, na którego mogłam liczyć i polegać.

Podobne podziękowania