Podziękowanie dla instruktora jazdy konnej

Gotowy tekst podziękowania do wykorzystania. Przykładowy wzór tekstu podziękowania dla instruktora jazdy konnej napisany w sposób profesjonalny.

Drogi instruktorze jazdy konnej, chciałabym Ci podziękować za cały kurs, który z Tobą odbyłam. Jesteś dla mnie nie tylko znakomitym nauczycielem, ale też prawdziwym przyjacielem i mentorem. Dziękuję Ci za Twoją wiedzę, doświadczenie, profesjonalizm i pasję. Dziękuję Ci za Twoją cierpliwość, wyrozumiałość, życzliwość i poczucie humoru. Dziękuję Ci za Twoje rady, wskazówki, poprawki i zachęty. Dziękuję Ci za Twoje zaangażowanie, poświęcenie, troskę i uwagę.

Dziękuję Ci za wszystkie lekcje, które razem przejechaliśmy. Dziękuję Ci za nasze ćwiczenia, zadania, sprawdziany i oceny. Dziękuję Ci za nasze rozmowy, śmiechy, wspomnienia i anegdoty. Dziękuję Ci za nasze wyjazdy, rajdy, zawody i pokazy. Dziękuję Ci za nasze sukcesy, porażki, wyzwania i rozwiązania.

Dziękuję Ci za to, że nauczyłeś mnie jeździć konno z miłością i szacunkiem do tych pięknych zwierząt. Dziękuję Ci za to, że pokazałeś mi świat jeździectwa w jego różnorodności i bogactwie. Dziękuję Ci za to, że odkryłeś we mnie potencjał i talenty, których sama nie widziałam. Dziękuję Ci za to, że sprawiłeś, że czułam się bezpiecznie i pewnie na koniu.

Jestem z Ciebie bardzo dumna i jestem Ci bardzo wdzięczna za każdą godzinę z Tobą. Jesteś moją inspiracją i moją motywacją do dalszego doskonalenia się w jeździe konnej. Nie ma słów, które mogłyby wyrazić to, co dla mnie znaczysz. Jesteś moim idolem i moim wzorem.

Dziękuję Ci z całego serca i duszy. Życzę Ci wszystkiego najlepszego w życiu i w pracy. Niech spełniają się Twoje marzenia i cele. Niech nigdy nie brakuje Ci zdrowia, siły i wiary. Niech nigdy nie opuszcza Cię uśmiech na twarzy.

Podobne podziękowania