Podziękowanie dla sponsora

podziękowania dla sponsorów za okazaną pomoc

   Szanowni Państwo,
Dzięki uprzejmości państwa firmy możliwy jest dalszy rozwój naszego osiedlowego klubu sportowego. Idea rozwoju fizycznego jest bardzo ważna i co najważniejsze nadal dostrzegana przez ludzi.

   Sport to zwłaszcza dla młodych ludzi jedna z dróg rozwoju, samorealizacji. Jednak, aby go uprawiać, potrzebni są ludzie dobrej woli. Nasz klub może przyczynić się do rozwoju młodych ludzi właśnie dzięki Państwu.

… ciąg dalszy tekstu podziękowania poniżej …

   Chcielibyśmy za to serdecznie podziękować. Pomoc, którą Państwo nam zaoferowali jest bezcenna. Dzięki sprzętowi sportowemu, który nieodpłatnie otrzymaliśmy od Państwa, dzieci z okolicznych osiedli będą mogli rozwijać swoją kulturę fizyczną. Cieszymy się, że są jeszcze w naszym mieście ludzie, którym nie jest obojętny los dzieci i młodzieży. Dzięki Państwa firmie nowe piłki, rakiety, siatki i inny sprzęt zostaną dobrze wykorzystane.

   Pragniemy szczególnie podziękować kierownictwu firmy, które samo wyszło z propozycją pomocy. Być może dzięki Państwu w przyszłości będziemy mogli cieszyć się z sukcesów naszych podopiecznych, za co już teraz serdecznie dziękujemy. 

Podobne podziękowania