Podziękowanie dla uczniów

Gotowy tekst podziękowania do wykorzystania. Przykładowy wzór tekstu podziękowania dla uczniów napisany w sposób profesjonalny.

Drodzy uczniowie, chciałabym Wam podziękować za cały rok nauki, który wspólnie przeżyliśmy. Jesteście dla mnie niezwykle ważnymi i drogimi osobami, które wzbogaciły moje życie i moją pracę. Dziękuję Wam za Waszą ciekawość, kreatywność, zaangażowanie i postęp. Dziękuję Wam za Wasze pytania, odpowiedzi, komentarze i opinie. Dziękuję Wam za Wasze uśmiechy, żarty, gesty i emocje. Dziękuję Wam za Waszą przyjaźń, szacunek, pomoc i współpracę.

Dziękuję Wam za wszystkie lekcje, które razem odbyliśmy. Dziękuję Wam za nasze rozmowy, dyskusje, prezentacje i projekty. Dziękuję Wam za nasze ćwiczenia, zadania, testy i oceny. Dziękuję Wam za nasze wycieczki, spotkania, konkursy i imprezy. Dziękuję Wam za nasze sukcesy, porażki, wyzwania i rozwiązania.

Dziękuję Wam za to, że jesteście moimi uczniami, których bardzo lubię i szanuję. Dziękuję Wam za to, że jesteście moimi nauczycielami, od których wiele się nauczyłam. Dziękuję Wam za to, że jesteście moimi partnerami, z którymi mogłam współpracować i dzielić się wiedzą. Dziękuję Wam za to, że jesteście moimi przyjaciółmi, z którymi mogłam się bawić i cieszyć.

Jestem z Was bardzo dumna i jestem Wam bardzo wdzięczna za każdy dzień z Wami. Jesteście moją inspiracją i moją motywacją do dalszej pracy. Nie ma słów, które mogłyby wyrazić to, co dla mnie znaczycie. Jesteście moją radością i moim spełnieniem.

Dziękuję Wam z całego serca i duszy. Życzę Wam wszystkiego najlepszego w życiu i w nauce. Niech spełniają się Wasze marzenia i cele. Niech nigdy nie brakuje Wam zdrowia, siły i wiary. Niech nigdy nie opuszcza Was uśmiech na twarzy.

Jesteście moim źródłem dumy i satysfakcji. Jesteście moim źródłem energii i entuzjazmu.

Podobne podziękowania