Podziękowanie koleżance

Przykładowy tekst podziękowania okolicznościowego. Wzór gotowy do wykorzystania.

Droga koleżanko,

Chciałabym ci podziękować za to, że jesteś moją przyjaciółką i moją siostrą. Jesteś nie tylko moją koleżanką, ale także moją doradcą, moją wspólniczką, moją pocieszycielką i moim aniołem. Zawsze byłaś ze mną w każdej sytuacji, słuchałaś mnie, radziłaś mi, pomagałaś mi i wspierałaś mnie. Nie wiem, co bym zrobiła bez ciebie.

Jesteś dla mnie wzorem przyjaźni i zaufania. Podziwiam twoją cierpliwość, wrażliwość, kreatywność i odwagę. Nauczyłaś mnie wielu umiejętności, które pomogły mi w pracy i w życiu. Dzięki tobie czuję się pewna siebie i szczęśliwa. Doceniam twoją lojalność, życzliwość i szacunek. Z tobą mogę rozmawiać o wszystkim i bawić się jak dziecko.

Chciałabym ci dać coś w zamian za twoją przyjaźń, ale nie wiem, co mogłoby wyrazić moją miłość i wdzięczność. Wiem, że nie potrzebujesz niczego ode mnie, bo jesteś skromna i zadowolona z tego, co masz. Dlatego chcę ci dać to, co jest najmilsze – mój uśmiech i mój buziak. Obiecuję ci, że będę zawsze twoją przyjaciółką i nigdy cię nie zawiodę.

Dziękuję ci za to, że jesteś. Kocham cię jak siostrę.

Twoja koleżanka na zawsze.

Podobne podziękowania