Podziękowanie mamie na pogrzebie

Przykładowe podziękowania, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania mamie na pogrzebie, gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Droga Mama,

Dzisiaj, w tym trudnym dla nas wszystkich czasie, chciałbym zatrzymać się na chwilę i skierować do Ciebie słowa podziękowania. Twoja nieobecność na tym pogrzebie jest niezwykle bolesna, ale pragnę podziękować Ci za wszystko, czym obdarzyłaś mnie w ciągu swojego życia.

Dziękuję Ci, Kochana Mamusiu, za miłość, jaką mi dawałaś każdego dnia. Twoje czułe słowa, ciepłe uśmiechy i bezwarunkowe wsparcie były fundamentem mojego życia. Twoja miłość była niezwykła i bezgraniczna, zawsze obecna, nawet w najtrudniejszych chwilach.

Dziękuję Ci za twoje poświęcenie. Jesteś najwspanialszą osobą, jaką znałem. Całe swoje życie oddałaś nam, swoim dzieciom, i zawsze byłaś obecna, gotowa wesprzeć nas w każdym momencie. Twój trud, który wkładałaś w nasze dobro, jest nieoceniony.

Dziękuję Ci za twoją mądrość i przewodnictwo. Twoje rady, mądre słowa i życiowe lekcje będą dla mnie zawsze inspiracją. Dzięki Tobie nauczyłem się być silnym, wytrwałym i dążyć do swoich marzeń.

Dziękuję Ci za wszystkie chwile spędzone razem, za nasze wspólne śmiechy, rozmowy i łzy. Każda chwila spędzona z Tobą była cennym skarbem, który zawsze będę nosić w moim sercu.

Dziękuję Ci, Kochana Mamusiu, za to, że byłaś moją najlepszą przyjaciółką. Twój życzliwy i pełen zrozumienia charakter sprawiał, że zawsze czułem się bezpieczny i akceptowany. Nie mogę sobie wyobrazić życia bez Ciebie.

Dzisiaj żegnamy Cię w smutku, ale też z wdzięcznością za to, że byłaś częścią naszego życia. Twoje dziedzictwo w naszych sercach będzie trwać wiecznie. Obiecuję, że będę dążył do tego, by uczynić Cię dumna i kontynuować Twój piękny przykład.

Kochana Mamusiu, dziękuję Ci za wszystko. Będziesz zawsze moją ukochaną mamą, niezależnie od czasu i przestrzeni. Żyjesz w moim sercu i będziesz zawsze obecna w moich myślach.

Spoczywaj w pokoju.

Z miłością i wdzięcznością,

[Twoje imię]

Podobne podziękowania