Podziękowanie mentorowi

Przykładowe podziękowania, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania mentorowi, gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Szanowny Mentorze,

Chciałbym złożyć najserdeczniejsze podziękowania za całe wsparcie, którego udzieliłeś mi w czasie naszej współpracy. Twoja rola jako mentor była niezwykle cenna i wpłynęła pozytywnie na moje życie zawodowe i osobiste.

Dziękuję Ci za twoją cenną wiedzę i doświadczenie, które bezinteresownie się ze mną podzieliłeś. Twoje przekazywane rady, wskazówki i mądrości były niezwykle inspirujące i pomogły mi rozwijać się jako profesjonalista. Twoja cierpliwość i gotowość do słuchania były nieocenione, a Twoje konstruktywne opinie i feedback pomogły mi w doskonaleniu moich umiejętności.

Dziękuję Ci za poświęcony czas i za to, że zawsze byłeś dostępny, kiedy potrzebowałem wsparcia. Twoje oddanie i zaangażowanie w moje sukcesy sprawiły, że czułem się pewniej i bardziej zmotywowany do osiągania swoich celów.

Niezapomniane są również nasze rozmowy, dyskusje i debaty, które poszerzały moją perspektywę i skłaniały do myślenia. Twoja mentorstwo nie tylko pomogło mi w osiągnięciu postawionych celów, ale także ukształtowało mnie jako osobę i profesjonalistę.

Jeszcze raz chciałbym wyrazić ogromną wdzięczność za Twoje wsparcie, za to, że byłeś dla mnie nie tylko mentorem, ale także przyjacielem. Cenię Twoje zaangażowanie i jestem wdzięczny za wszystko, czego mnie nauczyłeś.

Nadal będę podziwiał Twoje osiągnięcia i inspirujący sposób, w jaki wpływasz na innych. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie miała dalszy ciąg i będziemy mieć możliwość dalszej współpracy w przyszłości.

Z głębokim szacunkiem i wdzięcznością,

[Twoje imię]

Podobne podziękowania