Podziękowanie na chrzest dla gości

Przykładowe podziękowanie na chrzest, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania dla gości.

Drodzy Goście,

Z głębi serca chciałbym Wam podziękować za Waszą obecność i wsparcie w tak ważnym dla nas momentu – chrzcie naszego ukochanego dziecka. Wasza obecność sprawiła, że ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy i pełen radości.

Dziękujemy Wam za to, że podzieliliście się tym wyjątkowym momentem z nami i stworzyliście niezapomniane wspomnienia. Wasza miłość, ciepłe słowa i dobre życzenia dodają nam siły i wiary w przyszłość naszego dziecka.

Pragniemy również podziękować za Wasze piękne prezenty i upominki, które przekazaliście naszemu dziecku. To gesty, które wyrażają Waszą troskę i uczestnictwo w jego życiu. Jesteśmy głęboko wzruszeni i wdzięczni za te piękne gesty.

Chcielibyśmy również podziękować za Waszą życzliwość i współczucie, które okazaliście nam podczas tego wyjątkowego dnia. Wasze słowa otuchy i wsparcia są dla nas niezwykle cenne i dodają nam sił w trudniejszych chwilach.

Wartościowe rady i doświadczenie, które przekazaliście nam jako rodzicom, są dla nas nieocenione. Dziękujemy Wam za Waszą mądrość i gotowość do podzielenia się nią z nami. Jesteśmy wdzięczni za Wasze wsparcie i towarzyszenie nam w naszej drodze jako rodzina.

Dziękujemy Wam jeszcze raz za to, że byliście częścią tego wyjątkowego dnia. Wasza obecność sprawiła, że nasze serca są pełne radości i wdzięczności. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy dzielić te radosne chwile z tak wspaniałymi ludźmi jak Wy.

Z całego serca dziękujemy za Waszą miłość, życzliwość i wsparcie. Wasza obecność sprawiła, że nasze serca są pełne radości i wdzięczności. Jesteśmy błogosławieni, że mamy tak wspaniałych przyjaciół i rodzinę.

Niezmiernie dziękujemy i życzymy Wam wszystkiego, co najlepsze. Niech Bóg obdarza Was miłością, zdrowiem i szczęściem przez całe Wasze życie.

Z najserdeczniejszymi podziękowaniami,
[Twoje imię] i [Imię partnera/partnerki]

Podobne podziękowania