Podziękowanie na winietkach

Przykładowe podziękowania na winietkach, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Szanowni Goście,

Chcielibyśmy złożyć Wam serdeczne podziękowania za to, że dzielicie z nami ten wyjątkowy moment. Wasza obecność sprawia, że nasze święto jest jeszcze bardziej wyjątkowe i pełne radości.

Dziękujemy za to, że jesteście częścią naszego życia i dzielicie z nami te szczególne chwile. Wasza miłość, wsparcie i przyjaźń są dla nas bezcenne i dają nam siłę, aby cieszyć się każdą chwilą.

Dziękujemy również za wszystkie dobre życzenia, które otrzymaliśmy od Was. Wasze słowa ciepła, miłe gesty i wyrazy życzliwości sprawiają, że czujemy się docenieni i kochani.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za to, że jesteście obok nas w tym pięknym dniu. Wasza obecność dodaje blasku i szczęścia do naszego świętowania.

Dziękujemy Wam za to, że jesteście naszymi bliskimi, przyjaciółmi i najbliższymi. Nasza więź jest niezastąpiona i dzięki Wam czujemy się szczęśliwi i spełnieni.

Jeszcze raz, serdecznie dziękujemy za Waszą obecność i miłość, którą nam okazujecie. Jesteście dla nas najcenniejszym darem i nie możemy doczekać się wspólnych kolejnych chwil.

Z najszczerszymi podziękowaniami,

[Twoje imię lub imię pary/rodziny]

Podobne podziękowania