Podziękowanie za bezinteresowną pomoc

Przykładowe podziękowania, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania za pomoc bezinteresowną gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Szanowna [imię],

Chciałem napisać do Ciebie z serdecznymi słowami podziękowania za Twoją bezinteresowną pomoc. Niezwykłe wsparcie, jakiego udzieliłeś/aś mi w [opis konkretnej sytuacji], przekroczyło moje oczekiwania i miało ogromny wpływ na moje życie.

Twoje poświęcenie, wiedza i umiejętności, którymi się podzieliłeś/aś, były nieocenione. Dzięki Twojej pomocy udało mi się [opisz konkretny wynik lub osiągnięcie]. Twoje rady, cenne wskazówki i bezgraniczna cierpliwość naprawdę uczyniły różnicę.

Jestem pełen/a wdzięczności za to, że zawsze znalazłeś/aś czas dla mnie, pomimo swojego zapracowanego harmonogramu. Twoje zaangażowanie i życzliwość są godne podziwu, a Twoja chęć pomocy innym jest inspirująca.

Nie mogę wyrazić w słowach, jak bardzo cenię Twoje wsparcie i jak ogromnie wpłynęło ono na moje życie. Twoje dobre serce i wspaniała osobowość są prawdziwym skarbem. Wiem, że mogę na Tobie polegać w każdej sytuacji, a Twoja pomoc jest zawsze szczera i bezinteresowna.

Raz jeszcze, serdecznie Ci dziękuję za Twoją bezinteresowną pomoc. Jestem niesamowicie wdzięczny/a, że mam taką wspaniałą osobę jak Ty u swojego boku. Twoja dobroć i hojność nie mają sobie równych.

Najlepsze życzenia,

[Twoje imię]

Podobne podziękowania