Podziękowanie od przedszkolaków

Przykładowe podziękowania od przedszkolaków, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Szanowni Rodzice i Nauczyciele,

Jesteśmy przedszkolakami z [nazwa przedszkola] i chcielibyśmy z całego serca podziękować Wam za wspaniałe doświadczenia, jakie dostarczacie nam każdego dnia. Wasza miłość, troska i cierpliwość sprawiają, że nasze przedszkolne dni są pełne radości i nauki.

Dziękujemy Wam, Kochane Mamy i Tatusiowie, za zawsze gotowe uśmiechy i słowa pocieszenia, które przynosicie nam, kiedy tego potrzebujemy. Wasze wsparcie i miłość są dla nas niezastąpione. Dziękujemy Wam za wszystkie przytulanki, buziaki i ciepłe objęcia, które dodają nam odwagi i pewności siebie.

Dziękujemy Wam, Drogie Nauczycielki i Nauczyciele, za naszą cudowną przygodę w przedszkolu. Wasze pomysły, kreatywność i pasja uczą nas, jak odkrywać świat w nowy sposób. Dziękujemy Wam za piękne piosenki, opowieści, zabawy i wszelkie ciekawe zajęcia, które rozwijają nasze umiejętności i rozbudzają naszą ciekawość.

Chcemy również podziękować Wam, Kochane Panie Pracownice Przedszkola, za nasze bezpieczeństwo i opiekę, jakiej nam udzielacie. Dziękujemy za nasze smaczne posiłki, za pomoc przy ubieraniu się i dbanie o nasze potrzeby. Dziękujemy Wam za każdy uśmiech i za to, że jesteście dla nas jak druga rodzina.

Dziękujemy Wam, Kochane Dzieci, za to, że jesteście naszymi przyjaciółmi. Dziękujemy za wspólne zabawy, dzielenie się zabawkami i radością. Jesteście dla nas niezwykle ważni, i cieszymy się, że możemy spędzać z Wami czas w przedszkolu.

Całe nasze przedszkolne serduszka pełne są wdzięczności za to, że jesteście częścią naszego życia. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy się uczyć, rozwijać i przeżywać niesamowite przygody dzięki Wam.

Raz jeszcze, dziękujemy Wam wszystkim za miłość, troskę i pracę, jaką wkładacie w nasz rozwój. Kochamy Was z całego serca!

Z buziakami,

Przedszkolaki z [nazwa przedszkola]

Podobne podziękowania