Podziękowanie w imieniu zmarłego

Przykładowe podziękowania do wygłoszenia w imieniu zmarłej osoby, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Drodzy Przyjaciele i Bliscy,

W imieniu [imię zmarłego/zmarłej] oraz całej naszej rodziny, chciałbym złożyć najszczersze podziękowania za okazane wsparcie, życzliwość i miłość w trudnym okresie po śmierci naszego ukochanego [imię zmarłego/zmarłej]. Choć nasz bliski już z nami fizycznie nie jest, wasza obecność i troska dają nam siłę i poczucie, że nie jesteśmy sami w naszym żalu.

Wasze słowa kondolencji, wspomnienia i wyrazy szacunku wobec [imię zmarłego/zmarłej] są dla nas bezcenne. Cieszymy się, że nasz ukochany mógł być częścią Waszego życia i pozostawił tak trwałe i piękne wspomnienia w Waszych sercach. Wasze opowieści o [imię zmarłego/zmarłej] przypominają nam, jak bardzo był ukochany i ceniony przez wszystkich.

Chciałbym również podziękować za wszelkie wyrazy hojności i wsparcia, które otrzymaliśmy w trudnych czasach. Wasza życzliwość manifestuje się w formie kwiatów, kart kondolencyjnych oraz dary, które dotarły do nas z różnych stron. Jest to dla nas nie tylko wsparcie materialne, ale również dowód na to, że jesteśmy otoczeni ludźmi gotowymi pomagać w potrzebie.

Wiedzcie, że Wasza obecność i wsparcie są dla nas niezwykle cenne. W tych trudnych chwilach przekonujemy się, jak bardzo miłość i wsparcie bliskich mogą ułatwić proces żałoby i dawać nadzieję na lepsze jutro. Wasze słowa pocieszenia i gotowość do pomocy są dla nas bezcenne.

Nasza rodzina jest pełna wdzięczności za to, jak wielką rolę odegraliście w życiu [imię zmarłego/zmarłej]. Wasza obecność, miłość i wsparcie sprawiały, że nasz ukochany czuł się szczęśliwy i kochany. Dziękujemy Wam za to, że byliście dla niego/niej oparciem i niezawodnymi towarzyszami przez wszystkie lata.

Raz jeszcze, chcielibyśmy z całego serca podziękować Wam wszystkim za okazane wsparcie, życzliwość i miłość w tym trudnym czasie. Wasze dobre serca przynoszą ulgę naszemu żalowi i dają nam nadzieję, że nasz ukochany będzie zawsze obecny w naszych sercach.

Z wyrazami głębokiej wdzięczności,

[Twoje imię] (w imieniu [imię zmarłego/zmarłej])

Podobne podziękowania