Podziękowanie uczestnikom pogrzebu

Przykładowe podziękowania dla uczestników pogrzebu, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Szanowni Uczestnicy Pogrzebu,

W tym trudnym dla nas wszystkich czasie chciałbym z całego serca podziękować Wam za obecność i wsparcie podczas ceremonii pożegnania [imię zmarłej/zmarłego]. Wasza obecność i współczucie sprawiły, że nasz żal był łatwiejszy do zniesienia i poczuliśmy się otoczeni troską i wsparciem.

Wasze słowa kondolencji, wyrazy żalu i ciepłe gesty były dla nas niezwykle pocieszające. Wiedząc, że jesteśmy otoczeni przez tak wspaniałych ludzi, którzy dzielili z nami nasz smutek, czuliśmy się siłą i nadzieją na przyszłość.

Chciałbym również podziękować za wszelkie wyrazy wsparcia, które otrzymaliśmy w formie kwiatów, kart kondolencyjnych i dary. Wasza życzliwość i hojność są dla nas bezcenne. Przywracają one wiarę w dobroć i solidarność ludzi w trudnych chwilach.

Nie jest łatwo znaleźć słowa, które oddają głębię naszej wdzięczności za Waszą obecność. Wasza życzliwość i gotowość do pomocy naprawdę nas poruszyły. Wiedzcie, że każdego z Was doceniamy i pamiętamy o tym, jakim wyjątkowym wsparciem byliście dla nas w tych trudnych czasach.

Dziękujemy także za Waszą ciepłą pamięć o [imię zmarłej/zmarłego]. Wasze wspomnienia, anegdoty i piękne słowa pozwoliły nam przeżyć te chwile razem, przypominając nam, jak ważną osobą była dla nas wszystkich. To dzięki Wam będziemy mogli kontynuować jej/jego dziedzictwo i pamięć.

Raz jeszcze, chciałbym z całego serca podziękować Wam wszystkim za wsparcie, życzliwość i okazane nam serce. W tych trudnych chwilach przekonaliście nas, że nie jesteśmy sami i że możemy liczyć na przyjaciół i bliskich. Wasze obecność i wsparcie będą zawsze mieć dla nas ogromne znaczenie.

Z wyrazami głębokiej wdzięczności,

[Twoje imię]

Podobne podziękowania