Podziękowanie w imieniu zmarłej

Przykładowe podziękowania w imieniu zmarłej osoby, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Szanowni Bliscy,

W tym trudnym czasie, chciałbym złożyć wyrazy głębokiego szacunku i podziękowania w imieniu naszej ukochanej zmarłej [imię zmarłej]. Choć ona już nas opuściła, jej wpływ na nasze życie i wspomnienia, które zostawiła, będą z nami na zawsze.

Dziękujemy za wsparcie, okazywaną życzliwość i miłość, które udzieliliście nam w trudnych chwilach żałoby. Wasze obecności, słowa otuchy i gesty współczucia były dla nas oazą w tym burzliwym czasie. Doceniamy waszą gotowość do dzielenia naszego smutku i podtrzymywania nas na duchu.

Dziękujemy również za pamięć i hołd, jakie oddajecie naszej ukochanej zmarłej. Wasze wspomnienia, przekazywane anegdoty i słowa uznania dla jej życia i osiągnięć są dla nas niezwykle ważne. To dzięki waszym wspomnieniom możemy utrzymać żywą pamięć o niej i cieszyć się tym, co była dla nas i dla innych.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w organizacji uroczystości pogrzebowych i uczczeniu jej życia. Wasze wsparcie, przygotowanie, modlitwy i obecność sprawiły, że pożegnanie było godne i pełne szacunku. Dziękujemy również tym, którzy przekazali kondolencje i wyrazy wsparcia, nawet jeśli nie mogli być z nami osobiście.

Nasza ukochana zmarła zawsze będzie z nami w sercach i pamięci. Dziękujemy jej za wszystko, czym obdarowała nas w trakcie swojego życia. Jej ciepło, miłość i mądrość nadal będą nas inspirować i prowadzić na naszej drodze.

Jeszcze raz, dziękujemy za wasze wsparcie, życzliwość i hołd oddany naszej ukochanej zmarłej. Wasza obecność i wsparcie oznaczają dla nas wiele i pomagają nam znaleźć pocieszenie w trudnych chwilach. Jesteśmy wdzięczni za waszą miłość i życzliwość, które trwają nawet w obliczu straty.

Z głębokim szacunkiem i wdzięcznością,

[Twoje imię lub imię osoby reprezentującej rodzinę]

Podobne podziękowania