Podziękowanie w książce

Przykładowe podziękowanie, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania w książce gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Drogi Czytelniku,

Chciałbym zacząć tę książkę od szczerego wyrazu wdzięczności i podziękowania. Tworzenie tej historii nie byłoby możliwe bez Ciebie – bez Twojego zaangażowania, otwartości i ciekawości.

Dziękuję Ci za to, że poświęciłeś swój czas i uwagę, by zgłębić treść tej książki. Mam nadzieję, że znalazłeś w niej inspirację, przyjemność i chwilę ucieczki od codzienności. Twoje wsparcie jako czytelnika jest dla mnie niezwykle cenne i motywuje mnie do dalszego tworzenia.

Chciałbym również podziękować mojej rodzinie i bliskim przyjaciołom za ich niezłomne wsparcie i wiarę we mnie. Wasze słowa zachęty, krytyczne spojrzenie i cenne uwagi były dla mnie nieocenione podczas tworzenia tej historii. Dzięki Wam czułem/czułam się pewny/pewna, że warto podzielić się tą historią ze światem.

Nie mogę zapomnieć również o moim zespołowi, redaktorom, ilustratorom i wszystkim innym, którzy przyczynili się do powstania tej książki. Wasza twórcza energia, zaangażowanie i profesjonalizm sprawiły, że ta historia stała się jeszcze bardziej wyjątkowa.

Ostatnie słowa podziękowania kieruję do samego życia i nieustającego źródła inspiracji. To właśnie Twoje nieprzewidywalne zakamarki, niespodziewane zwroty akcji i bogactwo emocji dają sens tworzenia i opowiadania historii. Dziękuję Ci, życie, że dajesz mi nieustanną pasję i pragnienie dzielenia się nią z innymi.

Raz jeszcze, z całego serca, dziękuję Ci, drogi Czytelniku, za to, że jesteś tutaj, że wziąłeś/aś tę książkę do ręki i że pozwoliłeś/aś mi podzielić się swoją historią. Twoje wsparcie i obecność są dla mnie nieocenione i dają mi siłę do tworzenia dalszych opowieści.

Z najlepszymi życzeniami i wdzięcznością,

[Twoje imię]

Podobne podziękowania